Lijst op volgorde stamnaam (A)

Uw merrielijn wordt nog niet genoemd?Mail dan de naam en het nummer van de merrielijn en de stammoeder naar: info@horsetelex.nl, en de merrielijn wordt opgenomen in de lijst. Wilt u a.u.b. bij de stammoeder de afstamming en/of het levensnummer vermelden, zodat we haar terug kunnen vinden?
A     B     C     D     E     F     G     H     I     J     K     L     M     N     O     P     Q     R     S     T     U     V     W     X     Y     Z    
Stammoeder Jaar Stamboek Stamnaam Stamnummer fokfamilie Opties
55 SHAGYA XXVII 1943 ox BABOLNA A 4 C (Gramatzki - Hamburg)  
NOVELLE 1933 HANN BABY Hannover Stutenstamm 1190904 Schridde 652  
LAUBGOTTIN 1949 HANN BACHSTELZE Hannover Stutenstamm 1191104 Schridde 689  
BADDA 1900 HANN BADDA Hannover Stutenstamm 2190001 Schridde 23  
DORA Pruisen BALAKLAWA II S 31 A 1 (Paul - Lebrade)  
KATHE 1911 TRAK BALALAIKA O 47 A ( Hollatz Oberrode) alt Trak. fam. nr. 0067  
BALBINE 1940 TRAK BALBINE O 455 alt Trak. fam. nr. 0068  
ABENDGLUECK 1949 MECKL BALDHILT Hannover Stutenstamm 2190002 Schridde 1283  
UNICLA 1916 GrPS Balia-stam Merrielijn 34 fokfamilie 376  
LASICA 1938 SP (Pol) BALISTYKA O 267 A 1 (Meyer Venter- Isernhagen) alt Trak. fam. nr. 0300  
MANFREDA 1929 TRAK BALLADE O 229 A 1 ( LVG Iden)  
BALLYVERGIN LADY XX 1967 xx BALLYVERGIN LADY XX E 1 J (Rigal Kriegsh alt Trak. fam. nr. 0301  
BERTHA 1894 TRAK BAMBINA O 18 B 4 ( Baumgart - Verden)  
BARBARA 1930 HANN BARBARA Hannover Stutenstamm 1191805 Schridde 892  
BARBEL 1941 TRAK BARBEL O 322  
MARTHA I 1909 GPSa Barona-stam Merrielijn 13 fokfamilie 64  
HANN. STUTE 1952 HANN BARONESS Hannover Stutenstamm 3195203  
55 SHAGYA XXVII 1943 ox BARONESSE V A 4 B alt Trak. fam. nr. 0070  
BARTOLINA 1907 HANN BARTOLINA Hannover Stutenstamm 1190706 Schridde 507  
BAUKE V 1937 OF BAUKE Hannover Stutenstamm 4191301  
BAYS EYOT XX 1954 xx BAY SAMANTHA E 2 D (Plessen - Wahlstorf)  
BERTHA 1894 TRAK BEA O 18 B (zu Dohna Schlobitten) alt Trak. fam. nr. 0026  
BEKASINE 1938 TRAK BEKASINE O 449 ( Brinkhaus Hohenheide) alt Trak. fam. nr. 0073  
BERTHA 1894 TRAK BELLEVUE O 18 B 3 (Boettcher Isernhagen)  
BESSY 1942 OF BENTA Hannover Stutenstamm 5191201  
BERBI 1958 TRAK BERBI S 76 ( Taemann - Stroehen)  
BEREDSAMKEIT 1900 OF BEREDSAMKEIT Hannover Stutenstamm 5190001 fokfamilie 959  
BERGFEE 1943 TRAK BERGFEE O 377 (Schulz Hoisbuttel) alt Trak. fam. nr. 0072  
BRIESE 1924 TRAK BERGFEE IV O 189 A 2 ( USA)  
NACHTWACHE 1918 Ostpruisen BERGFRIEDE O 119 A ( Goerke Laboe) alt Trak. fam. nr. 0073  
NACHTWACHE 1918 Ostpruisen BERGSICHT O 119 A 1 ( Carl - Gut Ludwigsburg)  
J BARONESSE 1907 Ostpruisen Bergspitze O 28 A (v. Buhl - Beienrode) alt Trak. fam. nr. 0074  
BERTA 1943 TRAK BERTA O 378 ( Schierenberg - Hude)  
MOJA PANI 1929 TRAK BERZERKA O 268 A  
HILLA 1898 TRAK BESPOKOJNAJA T 20 D 1  
BERTHA 1894 TRAK Betti O18B2 (Nottebohm Immichenhain)  
HANNOVERANER STUTE 1953 HANN BETTY BERTA Hannover Stutenstamm 1195302  
BIENE I OF BIENE I Hannover Stutenstamm 5187501  
BITTE 1942 TRAK BINDE S 24 A ( v. Buttlar - Oberuff) alt Trak. fam. nr. 0075  
BINI 1968 HANN BINI Hannover Stutenstamm 4196801  
BALKAN I 1938 OF BLANDA Hannover Stutenstamm 5189901  
BASTIA 1883 OLDBG Blankenese-stamm Oldenburger Stamm 24  
VLEKVOGEL I 1933 NSTg Blekvogel-lijn Merrielijn 125 fokfamilie 259  
BLENDE 1928 TRAK BLENDE II O 222 A ( Hoenig - Bad Hersfeld)  
BLENNA 1870 HANN BLENNA Hannover Stutenstamm 2187001 Schridde 655  
BADEFRAU 1901 TRAK BLINKLICHT T6A1 (Schmoel / Panker) alt Trak. fam. nr. 0002  
BERTHA 1894 TRAK BLITZLICHT O 18 B 1 (Baumgart Verden)  
STUTE VON DUEPPEL 1960 HANN BLONDCHEN Hannover Stutenstamm 1196001 Schridde 1223  
BLUME 1913 TRAK BLUME O 73 ( Julitz Ramoschkehmen)  
BELLA 1922 TRAK BLUTENFEE O 159 A alt Trak. fam. nr. 0076  
BAJECZNA 1939 WLKP (Pol) BOCHNIA S 92 A ( Rosenau - Domane Brunstein) alt Trak. fam. nr. 0077  
BONTIE 1895 HANN BONTIE Hannover Stutenstamm 4189501 Schridde 608  
OLDFIELD MARE XX 1690 xx BORGA E 14 G (Zschiederich - Munchweiler)  
BORKE 1875 HANN BORKE Hannover Stutenstamm 1187501 Schridde 896  
BRESLAU 1913 Ostpruisen BORSE O 74 A ( Kubutat - masswillen)  
BLESS 1917 TRAK BOTIN O 109 A (Lask - Borstel) alt Trak. fam. nr. 0078  
LIZA 1923 GPS Bottie-stam Merrielijn 52 fokfamilie 29  
BLANKA TRAK BRANGANE O 217 A (Hollatz - Oberrode) alt Trak. fam. nr. 0079  
NICHTE 1926 TRAK BRAUNELLA O 213 A (v. Petersdorff Rittergut Kirchberg)  
OLDFIELD MARE XX 1690 xx BREMSE II E 14 D (Conrad - Quierscheid)  
STUTE VON SCHUETZE 1957 HANN BRENTANA Hannover Stutenstamm 4195701 Schridde 363  
LOGANDA 1925 HANN BRILLIANTE Hannover Stutenstamm 3188401 Schridde 964  
BRIESE 1924 TRAK BRITA O 189 A alt Trak. fam. nr. 0080  
ALPENLAUBE 1945 HANN BRONISLAWA Hannover Stutenstamm 2188701  
PIRA III 1942 OF BRUENNE Hannover Stutenstamm 5189601  
BRUNO 1884 NPS Bruno - stam Merrielijn 106 fokfamilie 194  
ROOS 1923 GPS Bryolieta-stam Merrielijn 48 fokfamilie 147  
BURGEL 1942 TRAK BURGEL S 44 (Burchard - Bordenau) alt Trak. fam. nr. 0081  
A 8985 1937 HANN BURGFEUER Hannover Stutenstamm 3193703  
PEARL ASHE XX 1919 xx Burton Barb mare E 2  
KOENIGSKERZE Pruisen BUSOLA O 165 A ( PSK Pepowo -Polen)  
BUSTLER MARE XX 1680 xx Bustler Mare E 8  
LA TOUR BLANCHE XX 1941 xx Byerley Turc Mare E 17