Lijst op volgorde stamnaam (A)

Uw merrielijn wordt nog niet genoemd?Mail dan de naam en het nummer van de merrielijn en de stammoeder naar: info@horsetelex.nl, en de merrielijn wordt opgenomen in de lijst. Wilt u a.u.b. bij de stammoeder de afstamming en/of het levensnummer vermelden, zodat we haar terug kunnen vinden?
A     B     C     D     E     F     G     H     I     J     K     L     M     N     O     P     Q     R     S     T     U     V     W     X     Y     Z    
Stammoeder Jaar Stamboek Stamnaam Stamnummer fokfamilie Opties
ROYAL MARE XII XX 1685 xx PALASTANGA E 12 G (USA)  
PALERMO 1922 Ostpruisen PALME O 95 A (Lemsies Stropken) alt Trak. fam. nr. 0209  
URSEL 1906 TRAK PALOMA O 87 A (Vogt - Kassel) alt Trak. fam. nr. 0210  
PAMINA 1886 HANN PAMINA Hannover Stutenstamm 1188608  
PANNE 1926 TRAK PANDURA O 215 A ( Lengnik Neu Lapponen)  
PANINKA 1899 HANN PANINKA Hannover Stutenstamm 1189907 Schridde 376  
STUTE VON FALK III 1952 HANN PANJA Hannover Stutenstamm 1195205  
HANN. STUTE 1946 HANN PANNI Hannover Stutenstamm 5194601  
FATME OX 1787 ox PARADE VI T4C2 (USA)  
PARADIESVEILCHEN 1927 Ostpruisen PARADIESNELKE O 85 A ( Kirschnik - Todendorf) alt Trak. fam. nr. 0211  
FATME OX 1787 ox PARANA T 14 A 1b  
LUFTSPRUNG 1775 TRAK PAROLE T 1 C 1  
ROYAL MARE XII XX 1685 xx PASSARGE E 12 F (Henz - Hohenstein)  
FATME OX 1787 ox PASTERECZKA T 14 A 1 a  
FATME OX 1787 ox PASTORAL T 14 A 1 ( PSK Liski)  
PRIMULA 1911 TRAK PATENTE O 55 A (Heyser - Kleindrawen) alt Trak. fam. nr. 0212  
BELLA 1911 Pruisen PAULA O 37 A (Evers Monkhagen) alt Trak. fam. nr. 0213  
PASSAT 1948 OF PAULA Hannover Stutenstamm 5192101  
BEATRIX 1937 Sgldt Paulina-stam fokfamilie 377  
FATME OX 1787 ox Peggi T 4 A 1 (Gest  
FATME OX 1787 ox Pelargonie T 4 A (hauptg.Trakehnen) alt Trak. fam. nr. 0017  
GAUBLUME 1943 HANN PENSION Hannover Stutenstamm 3194305 Schridde 751  
DOMRA 1945 TRAK PENTOGRAMMA Rus Fam N 067  
FATME OX 1787 ox PERAEA T 4 C (Hauptg.Trakehnen) alt Trak. fam. nr. 0018  
PERINE 1898 HANN PERINE Hannover Stutenstamm 1189807  
A 4699 1933 HANN PERIODE Hannover Stutenstamm 2193303  
PATTI 1920 TRAK PERLE O 145 A (Fassbinder Breitenhof / Oschweningken) alt Trak. fam. nr. 0214  
GEORGINE 1916 TRAK PERLE O 103 B (v. Gottberg - Allenau) alt Trak. fam. nr. 0215  
PERLE I 1944 OF PERLE I Hannover Stutenstamm 5194401  
FATME OX 1787 ox PERLMUSCHEL V. KLOSTERHOF T 4 C 1 a (Wahler Klosterhof Medingen)  
VEILCHEN 1921 Pruisen PERSJANKA O 158 A 1 ( Demedts - Ronse Belgie) alt Trak. fam. nr. 0216  
PENSA 1924 TRAK PETRA O 198 A ( Tausendfreund Grebin) alt Trak. fam. nr. 0218  
PETRA 1903 HANN PETRA Hannover Stutenstamm 3190302 Schridde 251  
PALERMO 1922 Ostpruisen PETRA IV O 95 A 1 (Gut Gustavel)  
643 ABUGRESS I 1845 Shagya PHAEDRA A 1 A (Springer - Gut Halloh) alt Trak. fam. nr. 0220  
SISTER TO STRIPLING XX 1750 xx PHANTASMA E 16 E (Gunia - Birkenhof)  
PHIEKE 1901 HANN PHIEKE Hannover Stutenstamm 1190109 Schridde 548  
PIA 1886 HANN PIA Hannover Stutenstamm 2188603 Schridde 58  
ULPIA I 1912 NSTg Pia-stam Merrielijn 261 fokfamilie 1984  
FATME OX 1787 ox PIAZZA T4C3 (Barton USA)  
NOCTUINA 1902 HANN PICCOLA Hannover Stutenstamm 2189103 Schridde 793  
PROBE Pruisen PICKNEUN O 56 A (Hoenig - Bergenthal) alt Trak. fam. nr. 0221  
PILOTKA 1954 AHHA PIGULKA S 85 A ( Giesen - Kevelaer) alt Trak. fam. nr. 0364  
PIKANTE 1982 HANN PIKANTE Hannover Stutenstamm 4195801  
PILANKA 1910 HANN PILANKA Hannover Stutenstamm 2191003 Schridde 666  
FATME OX 1787 ox PILLAU II T 4 A 1 a (danemark)  
PILLE 1888 HANN PILLE Hannover Stutenstamm 1188813 Schridde 756  
NERBA 1909 HANN PILOSTA Hannover Stutenstamm 3190301 Schridde 683  
PINIE 1883 HANN PINIE Hannover Stutenstamm 1188307 Schridde 628  
GRANDESSA 1979 HANN PINIE BWP Prestatiestam 73 Schridde 628  
PIQUE DAME 1942 TRAK PIQUE DAME O368  
PITA 1941 OF PIROL Hannover Stutenstamm 5190103  
PITSEA 1904 HANN PITSEA Hannover Stutenstamm 2190403 Schridde 230  
PLATINA 1912 HANN PLATINA Hannover Stutenstamm 2191206 Schridde 254  
PANIUSIA 1941 Ostpruisen PLISZKA O 338 A  
PLOCKA 1942 TRAK PLOCKA O 460 (Demedts -Ronse Belgie) alt Trak. fam. nr. 0222  
POCIECHA 1941 Ostpruisen POCIECHA O 340 (PSK Kadyny Polen)  
PUNTA SECCA XX 1936 xx POINCETTA XX E 17 A alt Trak. fam. nr. 0359  
LUFTSPRUNG 1775 TRAK POLARFAHRT T 1 C (Hauptg.Trakehnen) alt Trak. fam. nr. 0019  
PERPETUA 1932 TRAK POLENMADEL O 240 A (Baumann Hamburg)  
HILLA 1898 TRAK POPIELNICA T 20 E 2 alt Trak. fam. nr. 0223  
PORIMA 1891 HANN PORIMA Hannover Stutenstamm 2189104 Schridde 443  
ROYAL MARE XII XX 1685 xx PORTA E 12 C (Pilz - Niendorf)  
LUFTSPRUNG 1775 TRAK POSAUNE T1A (Hauptg. Trakehnen)  
MIRIDA XX 1903 xx PRALINE XX E 2 C (Birkenhofer _ Frittlingen)  
POSSE 1921 TRAK PREUSSENFAHNE O 155 A ( v.d. Leyen Hasselpusch) alt Trak. fam. nr. 0224  
FATME OX 1787 ox PREUSSENFAHNE III T4C1a1 (USA)  
GREY OR SEDBURY ROYAL MARE XX 1660 xx PRIMABELLA II XX E13C (Pullen Tonisvorst) alt Trak. fam. nr. 0225  
LEPONIDE 1908 Ostpruisen PRIMADONNA O 260 (Hollatz Oberrode) alt Trak. fam. nr. 0226  
HANN. STUTE 1954 HANN PRINCESS Hannover Stutenstamm 3195402  
PRINZESSIN 1938 TRAK PRINZESSIN O 452 (Brinkhaus - Hohenheide) alt Trak. fam. nr. 0227  
STUTE VON WAHLMANN 1960 HANN PRIX LA VIE Hannover Stutenstamm 2196001  
GEORGINE 1916 TRAK Prosa O 369 ( Gestut Kirow)  
STUTE VON KONRAD 1949 HANN PROSA Hannover Stutenstamm 3194903  
PROSPERINE HANN PROSPERINE Hannover Stutenstamm 3189901 Schridde 883  
POSSE 1921 TRAK PRUSSIA O 155 B ( v.d. Leyden - Hasselpusch) alt Trak. fam. nr. 0228  
PUPPE 1941 TRAK PUPPE O 341 alt Trak. fam. nr. 0232  
PUPPE 1935 ox PUPPE A 10 ( Stiewe - Behrensen) alt Trak. fam. nr. 0230  
LIETA 1924 TRAK PUPPE O 194 A (Sievers - Mikieten) alt Trak. fam. nr. 0337  
DIANA 1953 HANN PUSZTA Hannover Stutenstamm 3193205 Schridde 783  
496 BRAVO 1797 HSH Puszta II A 2 B ( Gramatzki - Hamburg)  
ORLA Ostpruisen Pyramida O 53 A 1 (Denemarken)