Contact

DBFS Member
Naam:
Peter en Jose van Wegen
Adres:
Hogebroeksweg 29
PC / Woonplaats:
8102RL Raalte
Land:
Netherlands
Website

Nieuws

  • 22 08 2020 - Borculo elite Auction: Tobago Z x Nabab de Rêve, nr 76

    Borculo elite Auction: Tobago Z x Nabab de Rêve, nr 76

    Woensdag 26 augustus 2020 wordt Pacolot W ,nummer 76, geveild op de Elite Foal Auction Borculo.
    Elottie W lijn.
    Pacolot W heeft een droomafstamming. Tobago Z x Nabab de Rêve x Carolus ll x Libero H X ELOTTIE W van Ramiro.
    Ongelooflijk veel 1.60 m springende sportpaarden uit deze prestatielijn waaronder VINDICAT W, teamgoud op de Olympische Spelen in Londen.
    Vader Scuderia Tobago Z is weer back on track.Hij loopt op zijn eerste parcours in Grimoud- St Tropez weer dubbel nul in het 1.50. Super!
    Zeer interessant hengstveulen voor de topsport straks.
  • 13 07 2020 - Picolot W, 21 juli Prinsjesdag online veiling

    Picolot W, 21 juli Prinsjesdag online veiling

    Picolot W, Verdi x Elite van Emilion x Ramiro x Farn.
    Picolot W is een subliem hengstveulen van Verdi en geselecteerd voor de Prinsjesdag online veiling op 21 juli 2020.
    Bekijk zijn filmpje bij zijn naam Picolot W op Horse Telex of bekijk hem op de site van Prinsjesdag online veulenveiling nummer 10.
    Picolot W is de broer van King Toulon W, goedgekeurde hengst bij Zangersheide.
  • 03 07 2020 - Pelottie W

    Pelottie W

    Een schitterend merrieveulen van Tangelo van de Zuuthoeve uit een zus van Vindicat W, Olympisch goud in Londen.
    Een droomafstamming: Tangelo van de Zuuthoeve x Nabab de Rêve x Libero x Ramiro x Farn x Marco Polo.
  • 24 05 2020 - Tobago Z x Nabab uit ELOTTIE W lijn

    Tobago Z x Nabab uit ELOTTIE W lijn

    Geboren: zwartbruin hengstveulen van Tobago Z uit Gracelottie van Nabab de Rêve.
    Een echte eyecatcher !
    Gracelottie is ook de moeder van King Pleasure, kampioen AES hengstenkeuring.
    Verdere moederlijn: Carolus II x Libero x Ramiro x Farn x Marco Polo x Sinaeda.
    De Libero moeder is ook de moeder van Vindicat W, gouden teammedaille op de Olympische Spelen in Londen.
  • 23 05 2020 - Pialottie W, zus van twee 1.60 paarden

    Pialottie W, zus van twee 1.60 paarden

    Geboren: Pialottie W. Vader is Grandorado TN. Moeder is Oklahoma II W, ook moeder van VIndicat W, teamgoud op de Olympische Spelen in Londen.
    Een droomafstamming die Pialottie W: Grandorado x Libero x Ramiro x Farn x Marco Polo x Sinaeda. Alle genoemde merries zijn prestatiemerrie en de stam grossiert in het leveren van Grand Prix paarden, die 1.60 m springen op 5 sterren niveau.
  • 06 03 2020 - Kosalottie W wint Peelbergen, rubriek 5 jarigen

    Kosalottie W wint Peelbergen, rubriek 5 jarigen

    In een groot en sterk deelnemersveld reed Petra van Dijck- Claessen Kosalottie W naar de overwinning.
    Kosalottie W is door ons gefokt uit de prestatiemerrie Oklahoma II W van Libero.
    Deze merrie is ook de moeder van Vindicat W, teamgoud op de Olympische Spelen in Londen.
  • 02 10 2019 - 4 Veulens uit ELOTTIE W stam voor 2020

    4 Veulens uit ELOTTIE W stam voor 2020

    Uit onze prestatie lijn met stammoeder ELOTTIE W van Ramiro x Farn x Marco Polo verwachten wij in 2020:
    * GRANDORADO TN uit Oklahoma II W van Libero x ELOTTIE W. Oklahoma II W gaf ook VINDICAT W, teamgoud op de Olympische spelen in Londen en winnaar van de American Gold Cup
    * TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE uit Hylottie van Wegen Z van Nabab de Rêve x Libero x ELOTTIE W.
    * TOBAGO Z uit Gracelottie van Nabab de Rêve x Carolus II x Libero x ELOTTIE W
    * VERDI TN uit Berlottie W van Emilion x ELOTTIE W
    Wij kijken ernaar uit!
  • 02 09 2019 - Ozulottie W naar veiling Midden Nederland

    Ozulottie W naar veiling Midden Nederland

    Woensdag 4 september wordt OZULOTTIE W geveild op de veulenveiling Midden - Nederland.
    Afstamming: Apardi x Guidam x Burggraaf x Voltaire x ELOTTIE W van Ramiro.
    Broer Demilion W springt internationaal.
    Zus Lizelottie W was de nummer 1 van de springmerries in Gelderland 2019 en stond in de kopgroep in Ermelo.
    Zus Kulottie W was de nummer 3 bij de vierjarige springpaarden in 2019 bij jumping de Driehoek.
    Een unieke kans om een heel mooi merrieveulen uit een prestatiestam aan te schaffen.
  • 26 08 2019 - Oberlottie W (Verdi*Emilion)naar Borculo

    Oberlottie W (Verdi*Emilion)naar Borculo

    Oberlottie W vader Verdi gaat naar de Elite veiling Borculo catalogus nr. 48. Dit prachtige bruine merrieveulen komt uit de elite merrie Berlottie W van Emilion. Deze Berlottie W is ook de moeder van de goedgekeurde Z hengst King Toulon W. Daarna komt de beroemde merrie ELOTTIE W (Ramiro). Deze ELOTTIE W is de moeder en grootmoeder van maar liefst acht 1.60 paarden, vijf 140-150 paarden en vier prestatiemerries. Ze is ook de oma van Vindicat W ,winnaar olympisch teamgoud in Londen.
    Een prachtig veulen van de geweldig harde Verdi in combinatie met een moederlijn om van te watertanden. Een unieke kans om een merrieveulen uit deze sportstam aan te kopen.
  • 26 08 2019 - Oklalottie W (Tangelo*Nabab) naar Borculo

    Oklalottie W (Tangelo*Nabab) naar Borculo

    Oklalottie W vader Tangelo van de Zuuthoeve gaat naar de Elite veiling Borculo, catalogus nr. 45
    Dit schitterende zwarte merrieveulen komt uit een Nabab moeder en heeft als oma de Libero merrie Oklahoma W. Deze Oklahoma W is de moeder van twee 1.60 paarden en is ook de moeder van Vindicat W, winnaar Olympisch teamgoud in Londen. De overgrootmoeder van Oklalottie W is de beroemde ELOTTIE W, die maar liefst vier 1.60 paarden heeft gebracht en vier prestatiemerries. Uit de directe moeder lijn komen maar liefst 6 paarden welke op 1.60 niv. springen.
    Een schitterend veulen van een uitmuntende vader in combinatie met een "droom" moederlijn waar ongelooflijk veel sport uit komt.
    En dit al vele generaties. Een unieke kans voor een merrieveulen uit deze lijn.
Nieuwsarchief

Missie

Uitmuntende springpaarden fokken, dat is ons doel.
Een klasse merrielijn met zeer veel springaanleg combineren met bewezen hengsten, met internationaal springende paarden als resultaat. De merrielijn met vijf prestatiemerries staat borg voor springgenen en gezondheid. Kleinschalige fokkerij, met een stam die teruggaat naar Ramiro * Farn * Marco Polo * Sinaeda.
Stammoeder ELOTTIE W heeft momenteel maar liefst ZEVEN internationaal springende kinderen en de goedgekeurde KWPN hengst Amadeus.ELOTTIE W is de grootmoeder van de Olympische gouden medaillewinnaar VINDICAT W Lees meer
zoek een paard van Peter en Jose van Wegen
Naam R/S Naam vader Naam moeder Moedersvader Geboortejaar Stamboek