Contact

Naam:
Stal Westerd
Adres:
Esweg 17b
PC / Woonplaats:
7688RA Daarle
Land:
Netherlands
Telefoonnummer:

Nieuws

  • 05 11 2019 - Oubalia afgeleverd door Stal Westerd

    Oubalia afgeleverd door Stal Westerd

    Het als topper van de veiling in de Final Foal Auction te Exloo verkochte merrieveulen Oubalia (Eldorado vd Zeshoek x elite/pref/prest v. Indoctro x Nimmerdor) is vandaag afgeleverd bij de kopers. Wij wensen hen veel succes met dit prachtige veulen en wij hopen op goede berichten in de toekomst.
  • 03 10 2019 - Linosa (v.Latour VDM) keurmerrie na geslaagde eptm.

    Linosa (v.Latour VDM) keurmerrie na geslaagde eptm.

    Na een 7-weekse eptm slaagde Linosa ( Latour VDM x Silvio II) vandaag voor de test. Aansluitend werd in de stamboekkeuring ster verklaard.
    In de daarna gehouden CK werd zij bevorderd tot keurmerrie met de bovenbalkcijfers 75-75.
  • 27 09 2019 - Interessant merrieveulen Oubalia in Final Foal Auction te Exloo.

    Interessant merrieveulen Oubalia in Final Foal Auction te Exloo.

    In de Final Foal Auction te Exloo wordt te koop aangeboden het merrieveulen Oubalia ( Eldorado vd Zeshoek x elite/pref/prest v. Indoctro x Nimmerdor). Het betreft hier een veulen uit de waardevolle Balia-stam.
    Oubalia is een halfzus van: - Cuba (v. Verdi), aangew. KWPN en 1.40m Fabio Crotta (Zwi);
    - Dubai (v. Zento) , 1.35m Sebastien Mongeot (Fr);
    - Ebalia-W II (v. Singapore), 1.30m en Z1-dress., in ons bezit;
    - Fubalia (v. Verdi), 1.35m Jamie Landers en Anna Smith (Irl);
    en volle zus van Hubalia , als veulen verkocht aan Paul Schockemöhle en in de PSI-Auktion 2017 voor € 230.000
    naar Mexico en inmiddels 1.35m onder Andres Arozarena.
    Een interessant veulen dus, zowel voor de sport als voor de fokkerij. Zie: www.auctionexloo.nl .
  • 27 09 2019 - Stal Westerd levert Opaline af aan duitse kopers.

    Stal Westerd levert Opaline af aan duitse kopers.

    Het in de veulenveiling van Stal Brouwer te Borculo verkochte merrieveulen Opaline ( Cellestial x Eldorado vd Zeshoek x Voltaire) is inmiddels opgehaald en heeft haar plaats ingenomen op stal bij Heiko en Christine Schormann in Vlotho in Duitsland.
  • 04 09 2019 - Opaline (v. Cellestial) in veiling stal brouwer bij kerkemeijer Borculo.

    Opaline (v. Cellestial) in veiling stal brouwer bij kerkemeijer Borculo.

    A.s. zondag 8 sept. worden er weer veulens geveild in Borculo. Door organisator Stal Brouwer wordt -in samenwerking met Jan Greve en Team Nijhof- een mooie collectie veulens ter verkoop aangeboden.
    Eén van deze veulens is het merrieveulen Opaline . Vader Cellestial sprong op 1.60-niveau met Rolf Göran Bengtsson en André Thieme; moeder Insigne is elite en slaagde in 2018 voor de EPTM met 83,5 pnt. Zij is bovendien de halfzus van de Int. Spr.Paarden Tresor HE (Carthago), Voila HE (Cardento), Wiepke HE(Cardento) en Galidos (Calido I), waarvan de laatste recent werd uitgebracht door niemand minder dan topruiter Harrie Smolders.
  • 04 09 2019 - Obalia (v. Verdi TN ) in veulenveiling Dronten

    Obalia (v. Verdi TN ) in veulenveiling Dronten

    In veulenveiling Dronten op vrijdag 6 sept. te Ermelo aangeboden: Obalia, merrieveulen v. Verdi uit Ebalia-W II ( elite/sport(spr) v. Singapore x Indoctro). De hengst van de eeuw Verdi TN gecombineerd met de sportgenen van de Balia-stam . M. Ebalia-W II sprong 1.30m en liep Z1-dressuur. Zij is verder de halfzus van Cuba (Verdi TN, aangew. KWPN en 1.40m Fabio Crotta -Zwi) , Dubai (Zento, 1.35m Sebastien Mongeot-Fr), Fubalia (Verdi TN , 1.35m Anna Smith-Irl en Hubalia (Eldorado vd Zeshoek, PSI-Auktion 2017 voor €230000 n. Mexico verkocht en thans1.35m onder Andres Arozarena). Zie: www.veilingdronten.nl .
  • 19 03 2019 - Merrieveulen Verdi TN op Stal Westerd

    Merrieveulen Verdi TN op Stal Westerd

    Gisteravond 18 maart, ook 2 weken voor de telling, geboren een merrieveulen van Verdi TN uit Ebalia-W II (elite/sport(spr) v. Singapore x Indoctro). Bruin veulen, zonder aftekeningen; lijkt groot en is nog heel slap, maar actief.
  • 25 02 2019 - Eerste veulen 2019 op Stal Westerd

    Eerste veulen 2019 op Stal Westerd

    Verwacht op 10 maart , onaangekondigd geboren op 24 februari. Maar ik was erbij. Moeder Insigne (elite/eptm 83,5 pnt v. Eldorado vd Zeshoek x Voltaire) en dochter (V. Celestial) maken het prima.

  • 10 10 2018 - Nagoja afgeleverd

    Nagoja afgeleverd

    Vandaag is Nagoja, hengst v. Maloubet de Pleville x Singapore, afgeleverd bij Stal "de Meyboom" te Lattrop. Hij zal de komende tijd , met enkele andere veulens , verhuizen naar de stallen van Matas Petraitis in Litouwen.
  • 07 08 2018 - Nagoja in Veulenveiling Dronten.

    Nagoja in Veulenveiling Dronten.

    Nagoja, hengstveulen van Maloubet de Pleville x elite/sport(spr) v. Singapore x elite/pref/prest v. Indoctro, zal op 7 sept. a.s. worden aangboden in de veulenveiling Dronten te Ermelo. Voor meer info zie : http://www.veilingdronten.nl/nl/portfolio-item/nagoja/ .
Nieuwsarchief

Missie

Stal Westerd is een relatief jonge rijpaardenfokkerij. Met een aantal , vnl. in de springrichting gefokte, merries met een uitstekende afstamming trachten we sportpaarden te fokken, die voldoen aan hoge eisen qua exterieur, sportprestaties en gezondheid. Lees meer
zoek een paard van Stal Westerd
Naam R/S Naam vader Naam moeder Moedersvader Geboortejaar Stamboek